Usługi

Oferta usług - Neway Estate & Finance

Neway Estate & Finance

Biuro nieruchomości z Krakowa, które zadba o Twój czas.

Tworzymy zespół specjalistów, którzy pracują w nieruchomościach od lat. Wiemy co jest wazne dla naszych klientów.
Dla nas liczy sie przede wszystkim Twoje zadowolenie.

Szukasz biura nieruchomości w Krakowie?

Neway usługi

Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Sprzedaż nieruchomości

Potrzebujesz szybko, sprawnie i z korzyścią sprzedać mieszkanie, dom działkę lub biuro? Eksperci Neway Estate&Finance zajmą się całym procesem. Do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, Twoje korzyści. Neway Estate&Finance to nieruchomości z myślą o Tobie - nowocześnie i efektywnie.

Zakup nieruchomości

Szukasz domu, mieszkania, biura, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Bezpiecznie, wygodnie i przejrzyście z Neway Estate&Finance znajdziesz nieruchomość, jakiej szukasz. Spotkaj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz, a resztę zostaw nam.

Wynajem nieruchomości

Masz nieruchomość, którą chciałbyś pewnie i szybko wynająć wiargodnemu najemcy? W Neway Estate&Finance - znajdziemy dla Ciebie najlepszego partnera i rzetelnie zajmiemy się wszystkimi formlanościami. Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej inwestycji.

Najem nieruchomości

Szukasz większego mieszakania lub domu ale nie chesz spedzać tygodni na przeglądaniu ofert? W Neway Estate&Finance znajdziemy dla Ciebię miejsce skrojone na miarę Twoich oczekiwań. Z nasza pomocą zamieszkasz w idealnym dla Ciebie miejscu.

Zarządzanie nieruchomością

Masz nieruchomośc, ale nie chesz na co dzień zajmować się jej zarządzaniem? W Neway zajmiemy się w Twoim imieniu każdym etapem zarządzania nieruchomością. Nasze doświadczenie i podejście do klientów sparwi, że bedziesz się czuł bezpiecznie, a Twoja nieruchomość zapewni Ci stałe zyski.

Finansowanie nieruchomości

Pomożemy Ci znaleźc najlepsze źródła finansowania Twojej nieruchomości. Mamy ponad 90% skuteczność w pozyskiwaniu środków na zakup. Oferty, które Ci przedstawimy będą ściśle dostosowane do Twoich potrzeb i mozliwośći.

Home staging

Zwiększymy wartość Twojej nieruchomości. Dzięki temu sprzedasz ją sprawniej i z większym zyskiem. Zajmiemy się przekształceniem nieruchomości tak, by wyróżniała sie na rynku i spełniała najnowsze oczekiwania szukających. Zyskasz wieszky dochów i oszczędzisz czas.

Klienci o nas

Pani Kinga wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, odpowiadała cierpliwie na każde pytania, udzielała dobrych rad, a to wszystko poskutkowało szybkim znalezieniem odpowiedniego mieszkania. Serdecznie polecam Panią Kingę i cała ekipę Neway Estate :)

Neway Estate & Finance

Napisz do nas,

a znajdziemy nieruchomość

jakiej szukasz

Imię i nazwisko
Email
Telefon
Wiadomość