O nas

Nieruchomości to nasza pasja, dbamy o Twoje bezpieczenstwo i wygodę.

Tworzymy zespół specjalistów, którzy pracują w nieruchomościach od lat. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę - pozyskamy nieruchomość, pomożemy z finansowaniem i formalnościami.
Poznaj nas.

Neway Estate & Finance - zespół

Jesteśmy grupą ludzi, którzy w swej pracy kierują się przede wszystkim dobrem klienta.

Justyna Kubik

tel. 48 500 179 127
justyna.kubik@newaygroup.pl

Dyrektor pionu nieruchomości.

Kinga Gaik

tel. 48 534 929 670
kinga.gaik@newaygroup.pl

Ekspert ds. nieruchomości.

Przemysław Marszałkowski

tel. 48 452 065 206
Przemysław.marszalkowski@newaygroup.pl

Doradca ds. nieruchomości.

Karolina Banyś

tel. 48 797 383 979
karolina.banys@newaygroup.pl

Doradca ds. nieruchomości.

dr Jarosław Indyk

tel. 48 784 188 266
jaroslaw.indyk@newaygroup.pl

Dyrektor pionu finansów.

Tomasz Kubik

tel. 48 695 170 312
tomasz.kubik@newaygroup.pl

Ekspert finansowy

Marta Kuza

tel. 48 606 137 214
marta.kuza@newaygroup.pl

Ekspert finansowy

Wioletta Wierzbicka

tel. 48 606 544 896
wioletta.wierzbicka@newaygroup.pl

Ekspert ds. nieruchomości

Agnieszka Mikina

tel. 48 600 104 020
agnieszka.mikina@newaygroup.pl

Doradca ds. nieruchomości

Aleksandra Wolska

tel. 48 790 800 958
aleksandra.wolska@newaygroup.pl

Ekspert ds. nieruchomości

Krzysztof Bogdał

tel. 48 452 065 106
krzysztof.bogdal@newaygroup.pl

Doradca ds. nieruchomości - w trakcie stażu

Joanna Moskal

tel. 48 504 900 485
joanna.moskal@newaygroup.pl

Ekspert ds. nieruchomości

Nikita Butko

tel. 48 797 635 601
nikita.butko@newaygroup.pl

Doradca ds. nieruchomości

Łukasz Gawron

tel. 48 666 701 333
lukasz.gawron@newaygroup.pl

Ekspert ds. nieruchomości

Szukasz biura nieruchomości w Krakowie?

Napisz do nas

Nasze najnowsze oferty

Zobacz listę najnowszych nieruchomości w naszej ofercie

Neway Estate & Finance

Napisz do nas,
a znajdziemy nieruchomość
jakiej szukasz

Imię i nazwisko
Email
Telefon
Wiadomość