Strefa eksperta:

Dzielimy się naszymi opiniami na temat rynku nieruchomości oraz kredytowym.

WszystkieAktualności
Aktualności
Bezpieczny kredyt 2% - nowy program rządowy

"BEZPIECZNY KREDYT 2% - czy warto skorzystać z nowego programu rządowego? Czy naprawdę jest to korzystna oferta dla osób szukających finansowania swojego mieszkania lub domu? Warto zastanowić się nad tymi pytaniami przed podjęciem decyzji. Oto, co powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na skorzystanie z BEZPIECZNEGO KREDYTU 2%."

Czytaj więcej
Aktualności
Czy inwestycja w nieruchomości przy wysokiej inflacji się opłaca?

Czy wiesz, że inwestowanie w nieruchomości może być dobrym sposobem na zabezpieczenie swojego majątku przed spadkiem wartości w czasach wysokiej inflacji? W artykule odpowiadamy, dlaczego warto rozważyć inwestycję w nieruchomości w okresie wysokiej inflacji oraz jakie korzyści z tego wynikają.

Czytaj więcej
Aktualności
Czy warto czekać na obniżki cen na rynku nieruchomości?

W ostatnim czasie w wielu mediach pojawiły się krzykliwe nagłówki o kryzysie na rynku nieruchomości, o spadających cenach mieszkań oraz o braku zdolności kredytowych Polaków. Opierając się na informacjach płynących z tych artykułów można sobie zadać pytanie czy nie warto poczekać z kupnem nieruchomości, bo przecież tanieją i za kilka, kilkanaście miesięcy kupić wymarzoną nieruchomość taniej.

Czytaj więcej
Aktualności
Wakacje kredytowe. Dlaczego to się opłaca?

Od 29 lipca można skorzystać z tak zwanych „wakacji kredytowych”. Dają one możliwość zawieszenia spłaty rat kredytu hipotecznego przeznaczonego na cele mieszkaniowe na maksymalnie 8 miesięcy.

Czytaj więcej
Aktualności
Rynek nieruchomości wyhamował. Stopy procentowe oraz szalejąca inflacja, ograniczają zdolność kredytową Polaków. Jak skutecznie sprzedać mieszkanie i nie stracić?

Z gospodarki napływają informację, że rynek nieruchomości jest w odwrocie. Niektóre statystyki podają spadek sprzedaży rdr. o nawet 50%. Inflacja, wzrost stóp procentowych i wojna na Ukrainie skutecznie przyczyniają się do odpływu kapitału z rynku co odbija się również na nieruchomościach.

Czytaj więcej
Newsletter nieruchomości

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najnowsze oferty na maila

Napisz do nas